SPOLUpráce — pro ty, kdo chtějí Zakliku pomoci být ještě lepším průvodcem PPC reklamou

Zaklik.cz je průvodce PPC reklamou, je psaný jako kniha, ale je on-line. Provádí světem PPC reklamy od úplných začátků až po pokročilejší témata. Vedle „knihy“ jsou na Zakliku další rozšiřující informace — vysvětlení pojmů, návody, tipy. Věnuje se primárně Google Ads a Skliku, ale dotýká se i souvisejících témat a styčných bodů (SEO, zvyšování konverzního poměru, analytika, apod.). Cílem je pomáhat PPCčkařům dělat PPC reklamu dobře a s chutí a marketérům a zadavatelům zorientovat se v tom, jak reklama funguje a jak si hlídat rentabilitu.

Obsáhnout všechna důležitá témata, udržet Zaklik aktuální a dostatečně rychle reagovat na změny a novinky v oboru dá spoustu práce. A pomoc by se hodila! S čím konkrétně?

  • psaní návodů, které na Zakliku chybí (pro začátečníky i pokročilé) — ozvi se, jestli víš, co na Zakliku chybí a umíš to napsat (nebo rozumíš tématu a dokážeš psát podle zadání),
  • pomoc s marketingem — sociální sítě i práce na celé marketingové koncepci, domlouvání spoluprací a šíření PPC radostí mezi lidi,
  • pomocné práce — vytváření screenshotů, vkládání textů do redakčního systému, administrativa
  • na Zakliku je prostor i pro guest posty — pokud máš jedinečný a kvalitně zpracovaný článek na originální téma, nabídni ho k vydání na Zaklik blogu.

Hledám hlavně někoho, kdo má Zaklik rád a dá do toho srdíčko. Zkušenosti a znalost PPC je důležitá podle tématu, pro pomocné práce stačí nadšení, spolehlivost, chuť do práce, dobrá čeština a běžná orientace v online marketingu.

Pokud máš pocit, že je to něco pro Tebe, napiš mi na petra@zaklik.cz a probereme možnosti. Díky, budu se těšit!