Podpora Google AdWords Google Ads

Podpora Google AdWords Google Ads
5 (100%) 4 hlasování

Podpora pro inzerenty AdWords Google Ads funguje z pobočky v Dublinu, obracet se na česky a slovensky mluvící zaměstnance Googlu můžete na telefonu 800 701 675 (po-pá, 9 – 16 hodin). Připravte si zákaznické číslo vašeho účtu AdWords Google Ads. Přímo z účtu můžete také kontaktovat podporu na chatu.

Významní inzerenti a významné partnerské agentury mají přiděleného accounta v obchodním týmu, který funguje z Prahy. Významnými inzerenty se rozumí firmy s útratou spíše stovky tisíc korun měsíčně a růstovým potenciálem, o nadstandardní péči pro klienta se rozhoduje Google sám. Pokud jste takovým klientem, account už se vám sám ozval.

Pomoc s nastavením kampaní v AdWords Google Ads

Google placenou službu nastavení nebo správy kampaní nemá. Pomáhá ale malým klientům — začátečníkům. Pomoc se založením účtu, nastavením kampaně a cca měsíční péči o ni lze domluvit na telefonním čísle 800 500 336.

Program Google Partners

Agentury nebo jednotlivci poskytující služby ve správě kampaní v AdWords se mohou přihlásit do programu Google Partners. Partneři dostávají další podporu v podobě vzdělávacích akcí.

Online zdroje Googlu

Něco se vám nezdá?