Jak se stát PPCčkařem na volné noze

E-book:Jak se stát PPCčkařem na volné noze Jak dělat práci PPCčkaře dobře a být úspěšný

E-book je vhodný pro každého, kdo chce dobře dělat práci PPCčkaře, mít spokojené klienty a úspěšně zvládnout kariéru i na volné noze.

Být freelancerem je čím dál oblíbenější způsob, jak pracovat. A já moc dobře chápu proč. Pokud chcete být se svojí prací spokojeni, je ale potřeba být nejen dobrým PPCčkařem, ale i dobrým konzultantem, accountem a partnerem svým klientům. Sama jsem si tím prošla, nejednou narazila a vím, že ne každý den freelancera je sluníčkový. Můj e-book vychází z vlastní praxe a zkušeností 10 let práce PPC specialisty na volné noze.

Není to zkratka, ale pomůže vám nezdržet se na křižovatkách a nespadnout po cestě do pastí. Ukáže vám kudy jít přímo vpřed.

Buďte první, kdo bude o spuštění e-booku vědět

Přihlaste se k newsletteru a pošlu vám upozornění hned jakmile bude e-book k mání.

Co se v e-booku dozvím

Praktické materiály k e-booku

  • checklist pravidelných úkonů v PPC kampaních,
  • vzorový Data Studio přehled pro základní výkon kampaní klienta,
  • seznam 50+ návodných otázek pro vytvoření vlastního checklistu “ideálního klienta”,
  • checklist pro zahájení spolupráce.

Kdo e-book vytvořil — know-how, praxe, zkušenosti

Jmenuji se Petra Větrovská, možná mě znáte jako “Větrovku”. PPC reklamu jsem začala dělat před 16 lety a vedla jsem tým PPC specialistů v Dobrém webu a později v H1.cz. Agenturní svět jsem opustila před 10 lety a od té doby jsem na volné noze, živí mě primárně správa PPC kampaní pro e-commerce klienty, občasně školení a PPC audity.

Petra Větrovská

Kromě klasické PPCčkařiny mám za sebou desítky školení PPC specialistů, přednášení na Vysoké škole ekonomické, přednášky a workshopy na konferencích a vzdělávacích akcích (Digisemestr, APEK, Marketing Festival, Google Performance & Branding Summit, WebTop100). 4 roky jsem školila PPCčkaře z agentur jako Google Partners Certified Trainer. Pro PPC komunitu a nováčky v oboru jsem vytvořila on-line průvodce PPC reklamou Zaklik.cz, dříve jsem psala články na svůj blog Větrovka.cz.

Práci na volné noze miluju nejen proto, že mi dává svobodu žít život více podle svých představ a pracovat pro klienty na dálku z různých koutů světa a každé ráno se rozhodnout, jestli můj pracovní stůl bude v kavárně, v coworkingu nebo doma. Dává mi i možnost dělat takovou práci, jakou dělat chci, pro klienty, pro které chci pracovat, které jsem si sama vybrala. Pro své klienty jsem pracovala už například z během několikaměsíčních pobytů v Jihovýchodní Asii, Španělsku, Balkánu nebo Mexika. Zima v Česku mi zkrátka ubírá na produktivitě.

E-book je pro mě, pokud

Co v e-booku naopak není

Buďte první, kdo bude o spuštění e-booku vědět

Přihlaste se k newsletteru a pošlu vám upozornění hned jakmile bude e-book k mání.