Podpora Google AdWords

Podpora pro inzerenty AdWords funguje z pobočky v Dublinu, obracet se na česky a slovensky mluvící zaměstnance Googlu můžete na telefonu 800 701 675, připravte si zákaznické číslo vašeho účtu AdWords. Na témže čísle případně vyřešíte i otázky k Google Analytics.

Významní inzerenti a významné partnerské agentury mají přiděleného accounta v obchodním týmu, který funguje z Prahy. Významnými inzerenty se rozumí firmy s útratou spíše stovky tisíc korun měsíčně a růstovým potenciálem, o nadstandardní péči pro klienta se rozhoduje Google sám.

Pomoc s nastavením kampaní v AdWords

Google placenou službu nastavení nebo správy kampaní nemá. Pomáhá ale malým klientům – začátečníkům. Pomoc se založením účtu, nastavením kampaně a cca měsíční péči o ni lze domluvit na telefonním čísle 800 500 336.

Program Google Partners

Agentury nebo jednotlivci poskytující služby ve správě kampaní v AdWords se mohou přihlásit do programu Google Partners. Partneři dostávají další podporu v podobě vzdělávacích akcí.

Online zdroje Googlu

  • Google blog a Google blog anglicky.
  • Nápověda Google AdWords – je opravdu rozsáhlá, najdete zde jak popisy jednotlivých funkcí v rozhraní, tak i doporučení k optimalizaci.
  • AdWords fórum – na fóru můžete pokládat své obecné dotazy, odpovědi se můžete dočkat od ostatních inzerentů, odborníků v oboru i zaměstnanců Google. Dotazy týkající se konkrétního účtu (např. ke konkrétní platbě) už ale směřujte přímo na podporu.
  • Centrum nápovědy pro Google Partners – primárně zdroj k přípravě na certifikační zkoušky Google AdWords.
  • Google pro váš byznys – každý měsíc se zde dozvíte novinky od Googlu, najdete tu zajímavé případové studie a informace o chystaných či proběhlých akcích. Také se tu můžete přihlásit k pravidelnému newsletteru.
  • Učte se s Googlem – výuková videa na YouTube.
Podpora Google AdWords
5 (100%) 1 hlasování

Něco se vám nezdá?

Podpora Google AdWords
5 (100%) 1 hlasování